ZÁSOBNÍKY

Koupíte u nás zásobníky toaletního papíru, papírových utěrek, hygienických sáčků či papírových kapesníčků.

VONNÝ PROGRAM A ÚKLID

V našem sortimentu seženete odpadkové koše, sáčky a pytle na odpad, prachovky, hadry, úklidové vozíky a mnoho dalších produktů včetně úklidové chemie a vonného programu.

KOUPELNOVÉ DOPLŇKY

V našem sortimentu seženete samozřejmě nejen dávkovače na mýdlo, ale vše do koupelen, veřejných toalet i jiných míst.

Zásobníky COLOREEEED

Máme pro Vás široký výběr exkluzivních zásobníků a dávkovačů v mnoha barevných odstínech.

DÁVKOVAČE

Najdete u nás plastové dávkovače tekutého mýdla průhledné i neprůhledné v různých barevných odstínech, dávkovače s chromovými částmi a dokonce i bytelné nerezové, či celochromové dávkovače na tekuté mýdlo.

PONTEKO

Společnost Ponteko s.r.o. nabízí široké spektrum kvalitního hygienického zboží španělské a italské výroby. Vyberte si i Vy ze široké nabídky našich produktů a poznáte, že i hygienické potřeby mohou být kvalitní a luxusní.

Dávkovače mýdla, papírové role, ručníky, osoušeče rukou, zásobníky

Společnost Ponteko s.r.o. Vám nabízí široké spektrum kvalitního hygienického zboží španělské a italské výroby. U nás seženete vše od toaletního papíru přes dávkovače mýdla, papírové ručníky či automatické osoušeče rukou. Vyberte si i Vy ze široké nabídky našich produktů a poznáte, že i hygienické potřeby mohou být kvalitní a luxusní.
 

Dávkovače tekutého mýdla, barevné, nerezové, plastové

Za pozorzasobnik-mydlanost stojí zvláště naše široká nabídka dávkovačů tekutého mýdla, ze které si vybere opravdu každý. Volit můžete z mnoha různých zpracování i materiálů. Najdete u nás plastové dávkovače tekutého mýdla průhledné i neprůhledné v různých barevných odstínech, dávkovače s chromovými částmi a dokonce i bytelné nerezové, či celochromové dávkovače na tekuté mýdlo. Vedle klasických dávkovačů tekutého mýdla u nás seženete i moderní a oblíbené dávkovače mycí pěny, nebo třeba dávkovače abrazivní pasty určené pro silně znečištěné ruce, které velice oceníte například v dílně. Mile vás potěší také naše ceny. Kvalitní dávkovač mýdla u nás koupíte i pod 300 korun, ale ani ty nejlepší kousky vám čáru přes rozpočet neudělají. To vše samozřejmě bez jakýchkoli ústupků kvalitě.
Dávkovače mýdla - barevné, plastové, chromové i nerezové.                                                                                       

Náplně - tekuté mýdlo, pěna, abrazivní pastachem13

Samozřejmostí jsou i náplně do dávkovačů, ať už jde o tekuté mýdlo, pěnu, či abrazivní pastu. I tady si můžete vybrat z několika druhů výhodných balení pro každý zásobník na mýdlo.
V našem sortimentu seženete samozřejmě nejen dávkovače na mýdlo, ale vše do koupelen, veřejných toalet i jiných míst.
                                                                   

Zásobníky na papírové ručníky, utěrky, osoušeče na ruce

Koupíte u nás zásobníky toaletního papíru, či papírových utěrek, a také osoušeče na ruce, odpadkové koše, sáčky a pytle na odpad, prachovky, hadry, úklidové vozíky a mnoho dalších produktů včetně úklidové chemie a vonného programu.

Naše firma sídlí v Brně-Juliánově, ale působíme v širokém okolí Brna, v Jihomoravském kraji i po celé Moravě. Proto nás neváhejte kontaktovat i vy, určitě budete spokojeni.

barevné dávkovače mýdla, zásobníky papírových ručníků, Marplast, italské papírové role

Ponteko s.r.o. – to je hygienické zboží, papírové role, papírové ručníky a dávkovače mýdla pro celou ČR.

 

Top